Misyon & Vizyon

MİSYON

Üretimin ilk aşamasından başlayarak bilimsel metotları uygulayan ve insan sağlığını en önemli kriter sayan BUET; kaliteli, lezzetli ve sağlıklı ürünlerini yurt içinde ve dışında daha fazla kişiye ulaştırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca hayvan işletmelerinin gelişimine katkıda bulunarak hayvancılığa marka değeri kazandırmak için hayvan bakımı, beslenme ve  sağlık ile ilgili konularda bilinçlenmeyi sağlamak BUET'in öncelikleri arasındadır.

 

VİZYON

Türkiye’deki hayvancılık sektörünün gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefleyen BUET, yenilikçi ve dinamik hamlelerle kendisinin ve Türkiye’nin sektördeki konumunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yerli ve Milli Hayvancılığı Geliştirerek, Ulusal ve uluslararası platformlardaki gelişmeleri takip eden, sistemlerini buna göre güncelleyen BUET, dünya çapında bir marka olmak için ilk günkü motivasyonuyla durmaksızın ileriye yol almaktadır.

Şirketin en büyük hedefi; müşterilerin en doğal hakkı olan kaliteli ve sağlıklı et ürünlerinin aracısız ve en hızlı şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlamak ve değişen teknoloji ile profesyonel ekip eşliğinde helal kesim ve hijyen konusunda taviz vermeden sektörün önderi ve yeniliklerin gerçekleştiricisi olmaktır.